MÖBLER / Bord / Skrivbord 14598127
nr 1459 8127
Skrivbord
Längd: 134 cm. Djup: 75 cm, höjd: 78 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:19:25
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr